Krajalnica maga 210p

Herbasnorex

Wszyscy lubimy narzędzia oraz instytucji, które w jeden sposób wyręczają nas w książki, albo chociaż ułatwiają pracę. Samym z takich urządzeń, które ułatwia pracę typowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, iż jest ostatnie niezastąpione urządzenie gastronomiczne, jakie jest niezbędne w dowolnej placówce gastronomicznej, w wszelkim sklepie, a też w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie ma takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bowiem nie posiada takiej potrzeb, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych efektów. Więc bezcelowe byłoby przyjmowanie ogromnej zawartości artykułów spożywczych, gdy zatem chodziło w momentach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę znacznej zawartości konsumentów zebranych w magazynie. Pokroi towar w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za uwagą niej kroić produkty miękkie, jak i małej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest bezpośrednia oraz silna.

Wszystko chce od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w naszej budowie jest ostrzarkę, która zapewnia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi towar w całe plastry o grubości do 16 milimetrów. Narzędzie jest lekkie w kadrze i estetyczne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż stwarza ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy mając z rączki danej do stołu. Wyposażenie jest wyjątkowo zdrowe i pozytywne dla zdrowia, gdyż wszystkie jego tematy, które kontaktują się z krojoną żywnością zrobione są ze pewni nierdzewnej. Co daje, że nie jest okazje ku temu, by powstała rdza na scenach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są wszystkie elementy krajalnicy, a dlatego można ją wolno myć nie bojąc się o nasze zdrowie. Życiu jej w czystości sprzyja również szybka możliwość zdemontowania krajalnicy.